Niğde Aydoğanlar Turizm

Niğde Aydoğanlar Turizm Otobüs Seferleri, Aşti telefon numaraları, Niğde otobüs firmaları Şube Telefon Numaraları


Otobüs Bileti Al

Web Sitesi: https://www.nigdeaydoganlar.com.tr/
Adres:Kayseri Yolu 3.km Hıdırlık Mevki Niğde
Niğde Otogar: 0 388 2321000
Aksaray Otogar:0 382 2160130
Bursa Otogar: 0 224 2611751
İstanbul Otogar: 0 212 6581983
Ankara Aşti Otogar: 0 312 2241751
Eskişehir Otogar: 0 222 2272788
İzmir Otogar: 0 232 4720551
Konya Otogar: 0 332 2650200
E-posta: bilgi@nigdeaydoganlar.com.tr
Türkiye Genelinden Erişim444 51 00

Niğde Aydoğanlar Otobüs Seferleri

Niğde Aydoğanlar Turizm Otobüs Firması, Türkiye’nin en saygın firmalarından bir tanesi olmasıyla birlikte, Türkiye’nin birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Firmanın Niğde, Konya, Nevşehir, Gaziantep, Şanlı Urfa, Bursa, Gaziantep, Kayseri, Kırşehir, Beyşehir, Isparta, Denizli, Aydın, Nazilli, Söke, Milas, Bodrum, İzmir, Ankara, İstanbul, İzmir, Afyon, İstanbul, başta olmak üzere yüzlerce noktada bilet satış noktaları bulunmaktadır. Bu şubeler aracılığıyla bilet alma imkanınız da bulunmakla birlikte sitemiz üzerinden de biletlerinizi alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Misyon

NİĞDE AYDOĞANLAR TURİZM’in misyonu; müşterilerimizin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunmak. Ayrıca müşteri memnuniyeti konusunda beklenmeyeni gerçekleştirmektir.

Vizyon

  • Niğde Aydoğanlar Turim’in vizyonu; sektörde belirleyici ve referans marka olmak.
  • Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak.
  • Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak.

Kalite Politikası

Hizmete değer katan asli unsur insandır. İnancıyla hareket eden NİĞDE AYDOĞANLAR TURİZM’in kalite politikası, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak esası üzerine kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini sağlamanın birinci koşulu olan kalifiye personelleriyle size en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir. Hizmet kalitesini arttırıcı tüm tedbirleri alan NİĞDE AYDOĞANLAR TURİZM sizlere hizmetin en iyisini sunma yolunda seferlerine devam edecektir.

Bu politika doğrultusunda güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir. “Hizmetin Tutkuya Dönüştüğü Adres” temel prensibini kendine ilke edinmiştir.


Diğer Linkler 

Tüm Otobüs Firmaları
Otobusfirmalari.info
Mardin Seyahat

Bir cevap yazın